Karaoke pro Vaši oslavu či párty se Šoumenkou Ivetkou

Pojďte se bavit a zazpívat si se Šoumenkou Ivetkou z Ostravy. Připravím pro Váš večer karaoke párty, kde se bude bavit opravdu každý.

I ten, kdo neumí zpívat a rád se baví, tak i pro něho je celosvětově známé karaoke. Je to atraktivní a stále po letech žádaný program nejen do Vaší hospůdky, restaurace či baru, ale i jako nezbytná součást zábavy prokládaná reprodukovanou hudbou na svatby, narozeniny, večírky atd.

Každý z hostů se může postavit pod světla reflektorů a stát se aspoň na chvíli skutečným zpěvákem. K dispozici budete mít kvalitní  bezdrátové i drátové mikrofony zn.Shure. Můžete zpívat i v duetu, triu nebo kvartetu, tak se nemusíte obávat, že jste v tom sami. A i kdyby, vždy Vám udělám sparing partnera :). Věřte mi, že po pár panácích, nebudete chtít dát to kulaté z ruky.

karaoke párty Ostrava

Z reproduktorů uslyšíte podkladovou hudbu, na projekčním plátně se zobrazí první řádky textu s vyznačením v jakém rytmu máte zpívat a publikum netrpělivě čeká na Váš první tón. SHOW může začít! Můžete si vybrat přes 2500 českých skladeb, zahraniční opravdu jakoukoliv přehraji přes YouTube. Stále dokupuji novinky ve formátech CDG. Je to naprosto odlišná kvalita zvuku od klasických midi.

KARAOKE VYTVÁŘÍ OPRAVDU ŽIVOU ZÁBAVU PLNOU ENERGIE.