O mně

Šoumenka Ivetka z Ostravy

Vážení zákazníci, vítám Vás na mých stránkách a v krátkosti bych se Vám ráda představila...

Jmenuji se Iveta, mám - no radši to nebudu ani počítat let, žiji se svým 13letým synem kousek od centra Ostravy. V naší domácnosti se nachází kočka, Chivava, králík a rybičky. Asi tušíte, že děti, zvířata, sport a má práce mě naplňuje.

Hudba mě provází prakticky celý můj život. Ještě jsem neříkala máma, ale zpívala lalala. Od malička jsem chodila do hlavního Ostravského sboru v kulturním domě Vítkovic. Z mládí, tak hezky to zní... a totáče, to už pro některé z Vás ne... mám tolik diplomů a uznání, že kdybych náhodou neměla na barvu, můžu tapetovat zdarma. Zkrátka si myslím, že bavit lidi je mým životním posláním. Když jsem byla nemocná a nemohla hrát a zpívat, myslela jsem doslova, že to snad nepřežiju. Prostě tohle je můj život...parketa...svět. Jsem opravdu vděčná za to, že můj koníček mě živí přes sedmnáct let. Ne každý z nás má v životě takové štěstí a tohle si opravdu chráním.

Pilířem mé dlouholeté práce a získané zkušenosti je naprostá spolehlivost. Proto se na mě můžete s důvěrou obrátit. Věřím, že mé kultivované vystupování jak zpěv, moderování, komunikace Vás mile překvapí. S radostí a nasazením, úsměvem a profesionalitou dokážu vytvořit atmosféru pro jakoukoliv akci. Abyste si neříkali, že jsem úplný anděl...tak teda ven s tím. Občas zakleji a dám si doutníka, ale nebojte, určitě ne při naši spolupráci. Těším se na ni!

Takže, chceš-li, aby bylo hej, tak neváhej a šoumence Ivetce zavolej!