Vážená budoucí nevěsto a ženichu. Víme, že tento den, kdy vyslovíte ANO bude tím nejdůležitějším ve Vašem živote. Před touto událostí už jen konkuruje výhra ve sportce:-):-). CHCEME VÁS SVOU PRODUKCÍ BAVIT. Jsme nadšené zpěvačky, kreré svou práci doslova milují. Zakládáme si na seriozním jednání a velmi dobré muzice.

nabízíme:

... ŽIVÝ ZPĚV - v tomhle jsme opravdu dobré, přesvěčte se a poslechněte v sekci ukázky mp3. Odzpíváme jakýkoliv žánr: polky, lidovky a české skladby nemohou na Vaší svatbě chybět. Zahraniční a moderní skladby taktéž.

...DJ - videoprojekce na plátno - každá věková kategorie vyrůstala v jiné době a proto má svůj oblíbený styl a interprety. Jsem vybavená hudbou od 60-tých let po současnou taneční muziku. Po celou dobu akce je samozřejmostí hraní na přání.Vybírám hudbu dle reakcí a nálady hostů. Dá se připravit Váš osobní cd player, budou znít písně co máte v oblibě.

...POUŽÍVÁM KVALITNÍ APARATURU - díky které ozvučím prakticky jakýkoliv prostor. Zaručím příjemný zvuk a hlasitost.

...KARAOKE SWOW - ta nechybí nikdy v pozdějších hodinách.

...MODEROVÁNÍ A ZAJIŠTĚNÍ ZÁBAVNÉHO PROGRAMU - provedu Vás svatebními zvyky, pozvu hosty k rautu či na taneční parket a vše co si budete přát.

...ZÁBAVA - k zábavě mohu doporučit: kdo je nevěsta a ženich, známe se, balonkový a papírový tanec , vařečka, popelka , miminko ,kočár , miláček, koště atd.

...HRAJI BEZ PŘESTÁVEK - max.doba hraní na svatbě je deset hodin.

Vím, že pro budoucí novomanžele je při plánovaní podstatná kalkulace. Proto stále nabízím kvalitní služby za velice přiznivé ceny. Nabízím také zajištění profesionální fotografky, kterou si můžete objednat v rámci balíčku dj + fotograf. Osobní schůzka je nezbytná, potřebuji získat veškeré informace, at je ten DEN naprosto perfektní.